• JESZCZE RAZ O SUKCESIE SZYMONA

• Dnia 08.05.2024 r.  w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbyła się oficjalna uroczystość, podczas której podsumowano wyniki Konkursów Przedmiotowych dla Uczniów Szkół Podstawowych województwa lubuskiego. Nagrodzono 50 laureatów. Tytuł ten otrzymało 13 uczniów z Gorzowa Wielkopolskiego. Wśród nich znalazł się nasz uczeń - Szymon Krawczyk.

Zaświadczenia, dające pierwszeństwo  przyjęcia do szkoły ponadpodstawowej oraz nagrody książkowe, wręczał Lubuski Kurator Oświaty p. Mariusz Biniewski. Jeszcze raz gratulujemy Szymonowi. Uczniów naszej szkoły zachęcamy do rywalizacji w przyszłym roku. Warto wymagać od siebie i spełniać swoje marzenia.

(-) Barbara Grzeszykowska

• DZIEŃ  ZDROWEGO ŚNIADANKA
          • DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANKA

• Dnia 23 kwietnia obchodziliśmy Europejski  Dzień Zdrowego Śniadanka. Uczniowie klas I-VIII robili przepyszne, kolorowe, smakowite kanapki , tosty i wrapy z samych zdrowych produktów.  Zapach  i wygląd zachęcał do jedzenia, a jak to było w różnych klasach popatrzcie sami…