• III MIEJSCE W DRUŻYNOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W SZACHACH

• 10 października w Klubie Szachowym Stilon odbyły się drużynowe Igrzyska Dzieci w szachach w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Zawody z udziałem sześciu gorzowskich szkół rozegrano systemem każdy z każdym, na dystansie pięciu rund. Nasi uczniowie w pierwszych trzech rundach wygrali kolejno: z SP 10, SP 20 i SP 9 a w dwóch następnych przegrali: z SP 13 i SP 15. Ostatecznie po pięciu pojedynkach drużyna SP 12 zajęła III miejsce.

Pamiątkowy puchar, dyplom i brązowe medale wręczyli naszej drużynie p. Piotr Wójciak dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego oraz p. Andrzej Modzelan i p. Aleksander Czerwoński wychowawcy i trenerzy wielu pokoleń gorzowskich szachistów. Naszą szkołę reprezentowali:: I stolik H. Paduszyński, II stolik F. Gąsiorek, III stolik, T. Kaniewski, IV stolik M. Markiewicz.

Gratulujemy!

Opracował:

(-)Artur Gałat

• ROZTAŃCZONE LUBUSKIE WARTE ZACHODU

• Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszej uczennicy. Milena Markiewicz z klasy piątej zajęła wysokie drugie miejsce w IV Konkursie Choreograficznym zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.  Serdecznie gratulujemy  ciesząc się z tego sukcesu. Z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy o Milenie, ponieważ posiada ona rozległe zainteresowania i pasje.

Po prostu dziewczyna na medal!

Opracowała:

(-)Malgorzata Janicka

• MISTRZYNI LEKKOATLETYKI

• Zuzanna Jasińska, uczennica klasy piątej, jest nie tylko naszą prymuską, ale także zapaloną sportsmenką. Od dawna trenuje lekkoatletykę - osiągając w tej dziedzinie  bardzo  dobre wyniki. Tylko w samym  wrześniu, podczas Czwartków Lekkoatletycznych -  parokrotnie zdobyła najwyższe podium. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Opracowała:

(-) Małgorzata Janicka

• NASI UCZNIOWIE NA PODIUM!

• W  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży 29 września odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe klas IV-VIII. Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Jasińska, Maja Muchajer, Julia Szyniec, Franciszek Gąsiorek, Jędrzej Smoleń, Wojciech Kośmicki, Krystian Łukaszewicz, Julian Jacenik I Karol Kaczmarek.  Każdy bieg  to emocje, zacięta walka,  pot  i mnóstwo pozytywnej energii.

Po zaciętej rywalizacji dwoje uczniów stanęło na podium, zajmując  trzecie miejsce. Brązowy medal zdobyli: Zuzanna Jasińska i Franciszek Gąsiorek. Tuż za podium uplasował się Jędrzej Smoleń, pozostali uczniowie zajęli dalsze miejsca, ale wszystkie punktowane.

Gratulujemy! Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.